درباره ما

فروشگاه پارت استور در سال ۱۳۹۸، با فعالیت در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی و همچنین فروش محصولات مختلف در همین حوزه از قبیل قطعات یخچال ، لباسشویی و ظرفشویی ، انواع دستگاه و فیلترهای تصفیه آب ، شوینده های ماشین ظرفشویی و لباسشویی و … کار خود را آغاز نمود.

وستاسان متولد شد: از پارت تا وستاسان!!!

همان طور که می دانید با شروع سال ۱۳۹۹، علاوه بر شروع طراحی ظاهر جدید ، فروشگاه پارت استور هم نام جدیدی به خود گرفت. در ابتدا لازم است تا از همراهی شما عزیزان بابت تداخلاتی که سایت در طول این مدت برای رسیدن به ظاهری در شأن شما مشتریان عزیز داشته ، عذرخواهی کنیم. از این پس ادامه فعالیت ما قدرتمند تر از قبل تحت برند فروشگاه وستاسان خواهد بود و سایت فروشگاهی ما با امکانات بسیار بیشتر در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

وستاسان فقط یک فروشگاه نیست. به زودی بخش های مختلف آن فعالسازی خواهد شد. هدف این است که تبدیل به منبع اصلی خدمات لوازم خانگی برای کاربران ایرانی شود. هدف این است که کاربران با بررسی محصولات و مقایسه آنها ، به انتخاب صحیح دست پیدا کنند و محصول مورد نیاز خود را هوشمندانه خریداری کنند.

البته که این پایان ماجرا نخواهد بود. خریدارن عزیز با خدمات پس از فروش وستاسان ، لذت یک خرید آنلاین موفق را به طور کامل تجربه خواهند کرد. این خدمات شامل گارانتی و ضمانت اختصاصی ، نصب در محل و بخش تعمیرات خواهد بود که طی ماه های آتی فعالسازی خواهد شد.

موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.