وستاسان متولد شد : از پارت تا وستاسان!!!

مشتریان گرامی سلام.
همان طور که می دانید با شروع سال جدید علاوه بر شروع طراحی ظاهر جدید ، فروشگاه پارت استور هم نام جدیدی به خود گرفت. در ابتدا لازم است تا از همراهی شما عزیزان بابت تداخلاتی که سایت در طول این مدت برای رسیدن به ظاهری در شأن شما مشتریان عزیز داشته ، عذرخواهی کنیم. از این پس ادامه فعالیت ما قدرتمند تر از قبل تحت برند فروشگاه وستاسان خواهد بود و سایت فروشگاهی ما با امکانات بسیار بیشتر در دسترس شما عزیزان خواهد بود.

وستاسان فقط یک فروشگاه نیست. به زودی بخش های مختلف آن فعالسازی خواهد شد. هدف این است که تبدیل به منبع اصلی خدمات لوازم خانگی برای کاربران ایرانی شود. هدف این است که کاربران با بررسی محصولات و مقایسه آنها ، به انتخاب صحیح دست پیدا کنند و محصول مورد نیاز خود را هوشمندانه خریداری کنند.

البته که این پایان ماجرا نخواهد بود. خریدارن عزیز با خدمات پس از فروش وستاسان ، لذت یک خرید آنلاین موفق را به طور کامل تجربه خواهند کرد. این خدمات شامل گارانتی و ضمانت اختصاصی ، نصب در محل و بخش تعمیرات خواهد بود که طی ماه های آتی فعالسازی خواهد شد.

با تشکر از شما – مدیریت وستاسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 دیدگاه

  • یک نویسندهٔ دیدگاه در وردپرس می گوید:

    سلام، این یک دیدگاه است.
    برای شروع مدیریت، ویرایش و پاک کردن دیدگاه‌ها، لطفا بخش دیدگاه‌ها در پیشخوان را ببینید.
    تصاویر نویسندگان دیدگاه از Gravatar گرفته می‌شود.

  • موجود شد به من اطلاع بده به محض موجود شدن این کالا ما اولین نفر به شما خبر خواهیم داد لطفا شماره خود را در زیر وارد نمایید.
    پیامک به نگران نباشید ما شماره تماس شما را با هیچکس به اشتراک نخواهیم گذاشت.